Głowa manekina

Sklepowa wystawa stanowi wizytówkę każdego butiku. To właśnie od niej zależy, czy klient wejdzie zapoznać się z asortymentem, czy minie ekspozycję nie zwracając na nią uwagi. Z tego względu trzeba naprawdę się postarać, by wystawa wyróżniała się na tle innych. Sprawdź, co może w tym pomóc!

Głowa manekina jako element wystawy

Zaplanowanie odpowiedniej ekspozycji stanowi nie lada wyzwanie. Często dobre chęci nie wystarczą, by stworzyć efektowną wystawę. Zdarza się, że właściciele butików inwestują w zbyt wiele dodatków, przez co całość wygląda nieestetycznie. Liczy się jakość, a nie ilość. Z tego względu warto zdecydować się wyłącznie na niezbędne elementy wyposażenia. Czymś, czego nie może zabraknąć na żadnej wystawie są manekiny. Producenci oferują nam obecnie mnóstwo ciekawych opcji. Najpopularniejszą z nich są manekiny całopostaciowe. Jednak w sklepach, gdzie sprzedawane są dodatki, takie jak biżuteria czy okulary przeciwsłoneczne, lepszym wyborem powinna okazać się głowa manekina. Taki ekspozytor zajmuje niewiele miejsca, a przy tym odpowiednio prezentuje akcesoria. Pomaga wyróżnić niektóre elementy asortymentu i stanowi ozdobę sam w sobie. Dzięki temu, że dostępne modele głów różnią się od siebie, można w łatwy sposób dobrać najlepsze rozwiązanie do swojego butiku.

Jaka głowa manekina będzie najlepszym wyborem?

Głowa manekina to element wystawy, który należy dobrać zgodnie z posiadanym asortymentem. W podstawowej klasyfikacji wyróżniamy ekspozytory realistyczne i abstrakcyjne. Pierwsza propozycja sprawdzi się przy okularach przeciwsłonecznych i apaszkach, zaś druga doskonale podkreśli biżuterię. Ekspozytory abstrakcyjne często mają rozmyte rysy twarzy dzięki czemu nie sugerują klientom, do jakiego typu urody pasuje dane akcesorium. Jeśli jednak wciąż nie masz pewności, co będzie lepszym wyborem dla Ciebie, zajrzyj na stronę https://sklep.moremannequins.pl/ekspozytory-glowy.84. Znajdziesz tam zarówno głowy realistyczne, jak i abstrakcyjne. Pamiętaj, że to bardzo istotne, by głowa manekina była uniwersalna. Dzięki temu będzie służyć przez lata i świetnie dopełniać aranżację wystawy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here