Porady odnośnie tego jak mu powiedzieć o tym, że nam się podoba są bardzo różne. Niektóre osoby radzą żeby nie czekać i nie kombinować tylko podejść i od razu powiedzieć, o co nam chodzi. Nie zawsze mamy aż tyle odwagi, bo zrobimy, jeśli my jemu się nie podobamy? Sporo ryzykujemy, a tym bardziej, jeśli jest to nasza szkoła. Jeśli spotkamy takiego super chłopaka na imprezie albo dyskotece to można podejść i taki manewr zastosować.

Niczego nie ryzykujemy, bo możliwe, że nigdy się nie spotkamy. W szkole jest jednak trochę trudniej. Często bywa tak ze chłopak czuje się tak speszony, że nie wie, co ma robić. Może to potraktować, jako żart, dlatego trzeba będzie się zastanowić nad tym jak do niego podejść żeby go nie wystraszyć. Nie jest to łatwe zadanie do wykonania, ale przecież trzeba będzie się jakoś postarać to zrobić.

W końcu on nam się podoba i nie będziemy wiecznie czekały, bo może któraś z naszych koleżanek nas ubiec. Można również zastosować możliwość powiedzenie mu o tym przez Internet. Na pewno ma Facebooka, dlatego wykorzystamy okazję i się z nim skontaktujmy. Zadziała? Kto wie? Może tak może nie, ale przynajmniej będziemy próbowały i nie będziemy po latach żałowały, że tego nigdy nie zrobiłyśmy. Trzeba się starać działać bardzo szybko, ale wybierać też bardzo skuteczne sposoby. Wtedy szanse na to, że mu powiemy i co ważne go zdobędziemy są naprawdę bardzo duże, a na tym nam zależy.

Chce go zdobyć

Jeśli on podoba się nam, a my jemu to już mamy wszystko załatwione i będziemy razem. Nie zawsze jest to takie proste, bo często taki chłopak nie wie o naszym istnieniu. Chodzimy do tej same szkoły, ale on nie zwraca na nas uwagi. Dopiero, kiedy mu wyznamy, o co chodzi to zaczyna się nam przyglądać. Czasami trzeba mu dać trochę czasu, dlatego nie przejmujmy się, jeśli od razu nam nie powie, że my również mu się podobamy. Można wysłać do niego naszą koleżankę albo wysłać mu liścik.

Sposobów jest przynajmniej kilka i tak naprawdę często trzeba będzie wykorzystać wszystkie z nich. Wtedy zwiększamy swoje szanse na to, że dotrzemy do chłopaka, który nam się tak bardzo podoba. Na pewno łatwiej z chłopakiem porozmawiać, jeśli jesteśmy u wspólnych znajomych na imprezie, a trudniej jest podejść do chłopaka, którego nie znamy, ale który nam się spodobał.
Jeśli wykorzystamy wszystkie szanse i nic z tego nie wyjdzie to znaczy, że on nie jest zainteresowany i trzeba będzie poszukać kogoś innego. Obiektów zainteresowań w naszym życiu będzie bardzo dużo i wreszcie trafimy na tego jednego i jedynego chłopaka.

[Głosów:12    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here