Można z dziewczyną pisać praktycznie o niczym. Jeśli jej nie znamy to nie ma, co bawić się w mówienie o swoich poglądach. Może to jej się nie spodobać, dlatego starajmy się najpierw ją poznać, a wtedy będziemy wiedzieć, co dalej należy robić. Najgorszej jest zacząć pisać z dziewczyną, bo wiele z nich nie chce z nami rozmawiać. Mają złe doświadczenia z innych rozmów, dlatego trzeba je jakoś zaskoczyć.

Wtedy wiemy, że zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy żeby cokolwiek z tej rozmowy wyszło. Najważniejsze przecież jest to żeby można było uzyskać dużo informacji o takiej dziewczynie. Wtedy w sprytny sposób dostosujemy się do jej zainteresowań. Dzisiaj, jeśli dziewczyna nam mówi, czym się interesuje, a my nie wiemy, co to jest to można to sprawdzić w Internecie. Będziemy tym samym bardzo dobrze przygotowani, a ona będzie zadowolona, że na takiego rozmówce trafiła.

To naprawdę nie jest takie skomplikowane i każdy sobie z tym poradzi. Znalezienie wspólnych tematów ma ogromne znaczenie. Może tym tematem będzie szkoła? Ponarzekać każdy może i zawsze znajdzie się taki temat, który nas zaciekawi. Tylko czy warto w wolnej chwili poruszać tematy związane ze szkołą? Na pewno nie za bardzo i trzeba o tym pamiętać. Mamy tysiące innych tematów, które można z powodzeniem poruszać.

Właśnie, dlatego trzeba będzie szukać tak długo tematów, aż wreszcie coś znajdziemy. Następna rozmowa będzie już łatwiejsza, bo trochę się znamy i dziewczyna wie, że z nami można na ciekawe tematy porozmawiać. Musimy przygotować się w odpowiedni sposób do takiej rozmowy, a wtedy na pewno będzie ona bardzo udana.

Szukamy interesujących tematów

Inaczej rozmawiamy z koleżanką, a inaczej będziemy rozmawiać z kandydatką na dziewczynę. W tym pierwszym przypadku można opowiadać o czymkolwiek. Nie ma to dla nas znaczenia, co sobie dziewczyna pomyśli, bo nam na niej nie zależy. W drugim przypadku zależy nam na tym żeby zrobić na niej wrażenie, dlatego staramy się to robić podczas pisania.
Tylko nie wypisujmy takich rzeczy, które nie mają pokrycia w rzeczywistości, bo niestety, ale szybko się to zakończy i dziewczyna nas może zdemaskować.

Jeśli pierwszy raz zagadujemy dziewczyny przez Internet to zawsze jest trudno znaleźć wspólny temat. Z biegiem czasu się to zmieni i na pewno będziemy czuć się już o wiele swobodniej. Wtedy poruszamy wszystkie tematy od tych błahych po te bardzo poważne. Każdy w ten sposób zaczynał, a dzisiaj niektórzy są prawdziwymi specjalistami. My bardzo szybko możemy do tego grona dołączyć.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here