Świąteczny nastrój w pokoju dziecięcym. Jak go stworzyć?

0
4451

Podczas dekorowania domu na Boże Narodzenie, warto zadbać o nastrój w każdym pokoju. Najmłodsi w swojej małej przestrzeni również chcą poczuć magię tych szczególnych dni! Stworzyć ją można różnymi sposobami, a najpopularniejsze i najbardziej efektowne znajdziesz poniżej.

O czym marzyłeś w święta, kiedy byłeś mały?

To oczywista sprawa: o przeniesieniu się w świat baśni i magii! Każdy z nas chciał kiedyś wpaść do króliczej nory, spacerować po wymyślonym świecie niczym Alicja z Krainy Czarów lub poznać mieszkańców Stumilowego Lasu. Niezależnie od tego, czy chciałeś zjeść całą chatkę z piernika i tym samym zagrać na nosie Babie Jadze, czy płynąć po gwiaździstym niebie razem z Rudolfem Czerwononosym, warto przypomnieć sobie te chwile z dzieciństwa i za pomocą wspomnień udekorować pokój dziecka.

Figurki świąteczne

Figurki świąteczne Miloo Home: otwórz drzwi do świata baśni

Skoro Boże Narodzenie to tajemnicze święto pełne cudów, to czas zacząć je czynić! Jak za pomocą dekoracji do pokoju dziecięcego spełnić marzenia swojej pociechy? Postaw na figurki świąteczne Miloo Home. Ich wybór jest tak duży, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Te małe ozdoby pomogą przemycić każdą baśń do domu, nawet tej osoby, która zawsze twardo stąpa po ziemi.

domek z piernika

Przeszklone figurki świąteczne rozbudzą wyobraźnię dziecka

Kiedy byłam dzieckiem bardzo często zastanawiałam się, jakie uczucia towarzyszą postaciom zamkniętym w tej małej szklanej kuli. Chciałam chociaż na chwilę stać się uczestnikiem wydarzeń, które się tam odgrywają. Najbardziej ciekawiło mnie to, czy padający w środku śnieg jest prawdziwy i tak samo zimny jak ten za oknem mojego pokoju.

Przeszklone figurki świąteczne

Nie zapominaj o najważniejszym… Choinki, bałwanki, mikołaje!

Święta nie mogą się obyć bez najbardziej tradycyjnych bożonarodzeniowych ozdób. Chodzi oczywiście o figurki świętego Mikołaja, różnego rodzaju choinek oraz bałwanków. Tylko od ciebie zależy, czy wybierzesz te bardziej tradycyjne, które pamiętasz z własnego, dziecinnego pokoju lub postawisz na efektowne i nowoczesne. Przykładem tych ostatnich mogą być ledowe choinki, które zaskoczą efektem nawet największego pasjonata świątecznych dekoracji.

Choinki

Tradycyjne i nowoczesne choinki do pokoju twojego dziecka

Zanim pomyślisz o ciężkiej, żywej choince, spójrz poniżej. Chodzi o drzewko w zupełnie innym wydaniu. Jako figurka będzie tworzyła świąteczny klimat w pokoju dziecięcym, ale nie zajmie zbyt dużo miejsca.

nowoczesne choinki

Jeśli choinka to za mało…

Zawsze warto dodać do niej przemiłego, uśmiechniętego bałwanka lub świętego Mikołaja.

bałwanek

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here