Cezury dorastania nastolatki, czyli gdzie zabrać dziewczynę, by sprawić jej przyjemność?

Każda nastolatka przechodzi przez kilka etapów dorastania, które stanowią swego rodzaju kroki milowe. Najgorszą kością niezgody między dorosłymi a dojrzewającymi nastolatkami jest traktowanie ich jak dzieci. Warto zatem przeżyć wspólną przygodę i wybrać się na jakąś dorosłą wycieczkę. Można zabrać nastolatkę w wiele miejsc, które pozwolą poczuć się jej lepiej i dojrzalej.

Wiadomo nie od dziś, że nastolatki chcą, aby traktować je jak dorosłych. Nie czują się dziećmi, jednocześnie będąc na skraju dojrzałości. Jednak traktowanie ich jak dzieci jest tym, co znoszą najgorzej. Jeżeli chcemy, aby bliska nam nastolatka poczuła się przez nas traktowana dojrzale, warto zafundować jej dojrzałą przyjemność – jubiler, a może bielizna? Podpowiadamy, gdzie się udać, aby wyprawa była udana.

Wycieczka dobra dla budowania relacji

Pamiętajmy, że wspólnie spędzony czas z dziećmi jest bezcenny. Nawet zbuntowana nastolatka tak naprawdę w głębi serca potrzebuje naszej opieki i zainteresowania. Niestety musimy być mądrzejsi i nie zwracać uwagi na codzienne odrzucenia, bo za nimi kryje się potrzeba bliskości. Warto zatem spędzić trochę czasu wspólnie, ale nie róbmy tego na siłę lub z innymi, młodszymi dziećmi. Jeżeli chcesz, aby wyjście było jakościowe, a Twoje dziecko poczuło się wyjątkowe, niech będzie to faktycznie wyjątkowy czas, gdzie cała uwaga będzie skupiona na nim. Dzięki temu poczuje się ważne.

Gdzie zabrać nastolatkę?

Wbrew pozorom nastolatki chcą być już dorosłe, ale samodzielnie nie pojawią się w niektórych miejscach, bo się krępują. Jeżeli zbliżają się na przykład urodziny Twojej córki, zaplanuj odpowiednio wcześniej ten dzień i zabierz ją do krainy dorosłych, tam, gdzie chciałaby pójść i otrzymać prezent, ale sama nie pójdzie.

  • Jubiler – najlepsze miejsce na kupowanie prezentów

Chciałbyś kupić coś wyjątkowego swojej córce lub siostrzenicy? Zabierz ją na prawdziwą wyprawę do sklepu z biżuterią. Jubiler ma to do siebie, że lekko onieśmiela, jednak każda młoda dziewczyna marzy, aby móc bez skrępowania oglądać wyroby sztuki jubilerskiej i na koniec wybrać dla siebie jakiś piękny drobiazg.

Odwiedźcie wspólnie wybrany przez Ciebie salon, gdzie wiesz, że znajdują się kolekcje odpowiednie również dla młodych dam. Dziewczyna na pewno będzie zachwycona, doceni dojrzale traktujący ją gest, a sama kupiona tego dnia biżuteria z pewnością będzie jej przez lata przypominać wspólne popołudnie.

  • Pierwszy biustonosz – krok milowy w dorosłość

Zawsze nadchodzi moment, gdy należy zabrać dziewczynę do sklepu z bielizną. Same młode dziewczyny wstydzą się tego. Dlatego dobrze udać się wspólnie i służyć radą. Warto również wtedy podkreślić piękno i urodę córki, a także to, że biustonosz to nie koniec świata – dzięki niemu piersi będą zdrowe i piękne przez lata. Pokażmy córce, że ta sfera kobiecości jest naprawdę piękna. Dzięki temu nawiążemy z nią kontakt i damy podwaliny pod naukę kochania siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here