Goakrt berg gran tour

E-Gran Tour Off Road marki BERG jest pojazdem rodzinnym przeznaczonym dla czterech osób. Tego rodzaju gokart wykorzystywany jest w szczególności do jazdy rekreacyjnej w charakterze off-roadowym. Posiada on wspomaganie elektryczne, dlatego jazda nim jest bardzo efektywna, a także przyjemna i komfortowa.

Gokart wykonany jest w atrakcyjnej, czarnej kolorystyce, która idealnie sprawdza się w tego rodzaju pojazdach. Jego fotele, a także niektóre elementy wyprodukowano w kolorze pomarańczowym. Pojazd posiada kierownicę, którą można regulować. Fotele w nim również można odpowiedni wyregulować, dostosowując je do siebie. Wyposażony jest w zarówno ręczny hamulec, jak i hamulec nożny, który znajduje się w pedałach. Posiada także bieg wsteczny oraz wolnobieg, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem w tego rodzaju pojazdach. Mimo stosunkowo sporych rozmiarów jest bardzo stabilny, a także bez przeszkód pokona każdy teren.

E-Gran Tour Off Road marki BERG to pojazd przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak i do użytku w pełni profesjonalnego. Ten rodzaj pojazdu można zakupić na własną rękę, a także wypożyczyć, co jest bardzo polecanym rozwiązaniem. Gokart przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły piąty rok życia, młodzieży, a także wszystkich dorosłych osób. Maksymalny czas pracy po jego pełnym naładowaniu wynosi około trzy godziny, przez które można pokonać jakieś dwadzieścia kilometrów.

BERG Gran Tour Off Road posiada silnik elektryczny o charakterze bezszczotkowym, którego moc wynosi 500W. Wyposażony jest on także w litowo-jonowy akumulator 15Ah. Czas trwania ładowania tego rodzaju urządzenia wynosi około 3 godziny. Osiąga on prędkość maksymalną wynoszącą dziewięć kilometrów na godzinę, co jest uważane za bardzo dobrą prędkość przy tego rodzaju pojazdach. Nawet po wielokrotnym ładowaniu bateria nadal posiada bardzo dobrą pojemność, która wynosi 75% po 600 ładowaniach. Bateria posiada stosunkowo dużą żywotność i z całą pewnością z pojazdu będzie można korzystać w efektywny sposób nawet przez wiele długich lat.

Pojazd E-Gran Tour Off Road marki BERG polecany jest przede wszystkim fanom tego rodzaju zabawy i tego typu pojazdów. Użytkowanie pojazdu jest bardzo dobrą zabawą i super frajdą nawet dla całej czteroosobowej rodziny. Jest to doskonały pomysł na kreatywne spędzanie wspólnego czasu jako rodzina. Jego główną zaletą jest posiadanie elektrycznego wspomagania, co sprawia, że nie trzeba używać cały czas pedałów, co może być na dłuższą metę męczące. Z całą pewnością zachwyci się nim każda rodzina, a w szczególności jej męska część.

BERG Gran Tour Off Road to pojazd, który jest bardzo popularnym i chętnie wybieranym produktem w sklepie. Posiada on bardzo dobrą specyfikację, a także wysokie parametry jakościowe. Dlatego polecany jest w szczególności wszystkim osobom, które pragną rozpocząć tego rodzaju zabawę i poznać klimat off-roadu. Dzięki terenowym oponom oraz elektrycznemu napędowi z całą pewnością pojazd ten będzie w stanie pokonać każdą, nawet najtrudniejszą trasę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here