Facetów na pewno podniecają seksowne kobiety. Tutaj nie ma różnicy czy to blondynka czy brunetka. Jeśli dziewczyna wygląda wyzywająco to nie ma możliwości żeby jakikolwiek facet przeszedł obok niej obojętnie. Tak właśnie działa nasza męska natura i nic nie możemy z tym zrobić. Na pewno na zmysły mężczyzny działa strój kobiety. To nie jest tak, że panowie lubią tylko nagość.

Właśnie jest trochę inaczej, bo im więcej kobieta ma zakryte, ale seksownym strojem tym bardziej działa to na ich wyobraźnie. Najbardziej panowie lubią bieliznę. Kolor może być dowolnie dopasowany do ich gustu. Może to być bielizna biała, ale również czarna czy czerwona. Na szczęście wybór takiej bielizny jest bardzo duży, co oznacza, że każda kobieta coś dla swojego mężczyzny znajdzie. Można się też przebierać za policjantkę czy pielęgniarkę to również podoba się mężczyznom.

Tutaj potrzebna jest otwartość w związku, a z tym bywa bardzo różnie, dlatego trzeba najpierw wszystko sprawdzić czy obie strony z takiego rozwiązania będą zadowolone. Mężczyźni lubią też flirtowanie, dlatego warto właśnie tak robić. Można z nimi flirtować i ich podniecać smsami.
To dobry sposób, z którego wiele kobiet korzysta. Kilka smsów, a będą z tego niesamowite efekty. Panowie lubią takie smsy i tego oczekują. To nie zajmie nam wiele czasu, a jeśli nie bardzo wiemy, co napisać to poszukajmy porad w internecie. Można znaleźć ciekawe pomysły i może któryś z nich będzie dla nas odpowiedni?

Co jeszcze?

Wszystko zależne będzie od tego, na jakim etapie związku jesteśmy. Może być tak, że żyjemy w wolnym związku i wtedy spotykamy się w większych grupach. Nie ma się, co oszukiwać, że facetów taki seks nie kręci. Lubią to, a wielu się to marzy. Nie każda kobieta jest w stanie się na to zdecydować.

Nie ma się, co dziwić, bo przecież każdy ma inne podejście do tego tematu. Nie można na siłę niczego robić i jeśli nie czujemy, że to jest dla nas to nie robimy tego tylko, dlatego że to on tego chce. Wszystko, co robimy i co ma go podniecić musi być zgodne z naszymi przekonaniami, a wtedy będziemy o wiele bardziej się w to wczuwały.

Musimy poznać swojego faceta, a wtedy będziemy wiedziały, co robić żeby jemu się to jeszcze bardziej podobało. Upodobania mogą być bardzo zbliżone do wszystkich innych, ale może nasz mężczyzna ma coś jeszcze? Dowiedzmy się o tym i zróbmy tak żeby był jeszcze bardziej zadowolony. Jeśli mężczyzna będzie od nas dostawał dokładnie to wszystko, czego mu trzeba to nie będzie tego szukał u kogoś innego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here