Jeśli nie jesteśmy wśród jej znajomych to trzeba uważać, co się pisze. Musimy ją zachęcić do tego żeby nas nie blokowała tylko żeby chciała rozmawiać. Dzisiaj dziewczyny są bardzo nieufne i trzeba mieć tego świadomość to, dlatego musimy znaleźć sposób na to żeby jakoś tę rozmowę zacząć. Najlepiej będzie się czymś zgadać, czyli jeśli jest jakaś impreza w szkole albo dziewczyna idzie na jakiś koncert to można od tego zacząć rozmowę. Ją tę temat też zainteresuje i może coś z tego będzie.

Rozmawiamy o wszystkim, ale staramy się unikać tematów, które będą drażliwe. Nie wypowiadamy swoich racji, jako tych najważniejszych. Pamiętajmy, że ona może mieć całkowicie inne spojrzenie na całą sytuacje i byłoby dobrze gdybyśmy z takiej rozmowy coś zapamiętali i czegoś się nauczyli. Wtedy możemy powiedzieć, że wiemy jak rozmawiać z dziewczynami. Pamiętajmy, że jeśli jesteśmy na Facebooku to nie ma tak prywatności.

Dziewczyna może bardzo szybko nas sprawdzić. Mówimy, że jesteśmy sami? To niech tak będzie, bo jeśli w statusie związku znajduje się jakaś osoba to mamy problem. Oszukana dziewczyna na wstępie nie będzie chciała z nami kontynuować rozmowy, a przecież nie taki był nasz cel. Mówimy prawdę, co nie oznacza, że nie możemy trochę koloryzować. W końcu w jakiś sposób chcemy zrobić na niej wrażenie, dlatego staramy się tak pisać żeby ten efekt udało nam się osiągnąć.

Lista tematów

Na początku raczej nie starajmy się pisać komplementów, bo taka dziewczyna może nas zablokować po kilku sekundach. Wszystko robimy na spokojnie, a wtedy na pewno dotrzemy tam gdzie trzeba. Jeśli dziewczyna ma zainteresowania podobne z naszymi to szanse na to, że trochę czasu na rozmowach spędzimy są większe. Te zainteresowania można znaleźć na jej profilu, dlatego patrzmy bardzo uważnie na to, co się tam pisze.

Na pewno w swoim życiu przeprowadzimy wiele takich rozmów. Nie wszystkie będą, do czego prowadziły, ale na pewno każda rozmowa to będzie nowe doświadczenie, które na swój sposób będziemy mogli wykorzystać.
To jest dla nas bardzo ważne, bo jeśli dopiero zaczynamy to nasza wiedza na ten temat jest znikoma. Nie każdą dziewczynę da się poderwać tym samym tekstem, dlatego musimy szukać czegoś uniwersalnego, a wtedy zwiększamy swoje szanse.

Dawniej wchodziło się jedynie na czat tematyczny, ale dzisiaj jest o wiele łatwiej. Ma to jednak swoje wady, bo rozmówca od razu wie o nas wszystko, dlatego trzeba uważać, co na Facebooku się umieszcza. Nie ma się, co za mocno odkrywać, bo nie zawsze będzie to dla nas korzystne.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here