SPA w ogrodzie. Ile kosztuje wanna ogrodowa z hydromasażem

SPA w wannie z hydromasażem wcale nie musi być drogie. Ile trzeba zapłacić za korzystanie z relaksującego masażu wodnego we własnym ogrodzie?

Wolnostojąca wanna SPA – cena zależy od wielkości i wyposażenia

W sprzedaży można znaleźć wanny ogrodowe SPA w wielu wariantach. Wśród najczęściej kupowanych modeli znajdują się te wolnostojące, które mogą być zamontowane na tarasie lub w innym dogodnym miejscu w ogrodzie.

Ceny wolnostojących wanien z hydromasażem zależne są przede wszystkim od ich wielkości. Za model przeznaczony dla jednej osoby zwykle zapłacimy od 15 tys. do 20 tys. złotych. Z kolei ten dwuosobowy to koszt od 25 tys. do 35 tys. złotych. Wanny przeznaczone dla większej liczby osób mogą kosztować nawet ponad 40-60 tys. złotych.

Oczywiście, duże znaczenie ma też wyposażenie wanny, w tym liczba dysz i oferowane przez nią programy, rodzaj obudowy, funkcja podgrzewania wody w wannie do stosowania zimą, funkcje oczyszczania wody.

Dmuchane wanny SPA – niska cena i mnóstwo dobrej zabawy

W niższej cenie dostępna jest dmuchana wanna ogrodowa SPA. To doskonały zakup dla tych osób, które chcą cieszyć się z relaksu, jaki daje hydromasaż, ale jednocześnie nie planują wydawać na ten cel sporej sumy.

Dmuchane modele wyposażone są w wiele dysz zasilanych za pomocą zewnętrznego urządzenia z panelem sterującym lub pilotem. Takie jacuzzi może oferować również funkcję podgrzewania wody, dzięki czemu można korzystać z niego podczas chłodniejszych dni.

Wanna dmuchana z funkcją hydromasażu to wydatek od około 2 tys. do 5 tys. złotych zależnie od jej wielkości i producenta.

Zabudowana wanna ogrodowa – wybór dla wymagających klientów

Osoby, które chciałyby stworzyć efektowne miejsce w swoim ogrodzie, którego głównym elementem będzie wanna ogrodowa SPA, mogą zdecydować się jej zabudowę.

Zabudowa najczęściej prowadzona jest z użyciem desek tarasowych, a wanna wpuszczana jest w konstrukcję. To ułatwia branie relaksujących kąpieli i powoduje, że przestrzeń w ogrodzie wygląda luksusowo.

Cena zabudowy to najczęściej od około 10 tys. do nawet ponad 30 tys. złotych zależnie od materiałów. Można też zdecydować się na zadaszenie zapewniające ochronę przed opadami i liśćmi, które jest kosztem około 30-40 tys. złotych.

Wanny ogrodowe SPA dostępne są w ofercie beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here