górski rower

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, zatem to czas najwyższy pomyśleć nad prezentem. Ale w tym roku może warto postawić na coś wyjątkowego? Zatem zamiast kwiatków czy czekoladek można zorganizować wyjątkowy dzień w Warszawie. Mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów. Już teraz zdradzimy Wam, że przyda się górski rower.

Czas w Muzeum Nowoczesnym – bo warto!

Nawet jeżeli nie jesteście koneserami sztuki, a preferujecie raczej rozrywkę przed telewizorem, to warto dla własnej partnerki odrobinę się poświęcić i zabrać ją właśnie do muzeum, tym bardziej, że jest ich naprawdę sporo. A być może i wy połkniecie bakcyla. Świetnym wyborem może być choćby Muzeum Sztuki Nowoczesnej, gdzie możecie podziwiać naprawdę wyjątkowe dzieła inspirowane nie tylko epoką Modern, ale także Art Deco czy industrializmem. Warto wejść na stronę tego muzeum i sprawdzić jakie wystawy będą organizowane w tym czasie. Jeżeli Wasze partnerki kochają sztukę, to na pewno będą zachwycone takim prezentem.

Zakupy bez marudzenia

Jak wiadomo każda kobieta jest inna. Jedne lubią sztukę, drugie stawiają raczej na inną rozrywkę. Dlatego też jeżeli Twoja partnerka jest w tej drugiej grupie, to może warto ją zaprosić na zakupy. Ale wiesz, takie bez marudzenia, poganiania czy też niezbyt miłego komentowania pt: „jestem zmęczony”, „jestem głodny”, „idę do domu”. Tym razem trzeba zachować się inaczej i samemu zaproponować wypad po sklepach, nawet jeżeli nie będzie potrzebować Twojej pomocy przy wyborze ubrań oraz butów, to na pewno Twoja obecność ją zachwyci. Chyba nie musimy przypominać, że to Ty stawiasz, a więc karta kredytowa zapewne pójdzie w ruch i to nie raz. Ale dla swojej miłości się poświecisz, prawda?

A może zabawa i duża frajda z nutą ekscytacji

Jeżeli nie zakupy, nie wyprawa do muzeum, to być może kolejna propozycja przypadnie Ci do gustu. Dedykowana jest dla osób, które lubią się bawić i czasami potrzebują sporą nutę adrenaliny. Oczywiście nie oznacza to wcale skoku ze spadochronu czy na bungee, ale raczej bardziej stonowaną rozrywkę. Polecamy Wam wybranie się do Hangaru 646, gdzie znajduje się park trampolin, ale też dostępne są inne świetne rozrywki, choćby ściana wspinaczkowa czy bowl. Cena biletów też nie jest wysoka i za wejście w obie strefy zapłacisz mniej niż 50 złotych od osoby. Po zajęciach warto wybrać się jeszcze na pyszny deser, ale pamiętajcie, aby rzeczywiście pójść po zajęciach, gdyż przed może się źle zakończyć. Skakanie, opadanie równa się…wiecie czemu. Polecamy Wam ciastkarnię w centrum, gdzie zasmakujecie pysznych ciast, ale też gofrów z bitą śmietaną, a dodatkowo jeszcze gęstej czekolady. W tym dniu żadna kobieta nie powinna liczyć kalorii.

Wycieczki na górskich rowerach – w Warszawie możesz spędzić miło czas

Niezależnie czy mieszkasz w Warszawie, czy chcesz wybrać się z ukochaną, polecamy Wam zorganizowanie wyjątkowej wycieczki rowerowej po stolicy. Przyda się rower górski, albo też miejski. Wszystko zależy od tego po jakich trasach zamierzacie jeździć, a w stolicy jest naprawę wiele świetnych tras, aż ciężko znaleźć tę najlepszą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przemieszczać się swoim jednośladem, ale możecie także zdecydować się na zakupy czy skorzystać z wypożyczalni. Ale sama jazda to oczywiście nie wszystko. Polecamy Wam zakończenie jej piknikiem w parku np. Skaryszewskim. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą przekąski oraz koniecznie truskawki w czekoladzie, wszak przepada za nimi prawie każda kobieta. Do tego jeszcze przyda się kilka kwiatów, a jeżeli myślicie o oświadczynach, to także stosowna do tego chwila.

Same kwiaty czy czekolada to za mało. Mówi się, że prezenty nie mają znaczenia, ale te wybrane z sercem mają duże, wszak pokazują uczucie, ale i to jak silna więź was łączy. Musicie przyznać, że Wasze partnerki zawsze starają się wybierając prezenty, możecie więc także do tego tematu podejść z zaangażowaniem. Choć dzień kobiet to święto komercyjne, to nadal warto sprawiać sobie miłe prezenty, nawet gdy jesteście już w związku dłużej niż dekadę. Absolutnie nie należy iść na łatwiznę, w końcu to, że się staracie także świadczy o tym, co czujecie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here