Ciekawe propozycje obozów dla dziewczyn

Wielu rodziców w czasie kiedy zbliżają się wakacje zastanawia się w jaki sposób zorganizować czas swoim dzieciom. Niestety większość dorosłych nie ma możliwości otrzymania urlopu na okres wakacyjny. W tym momencie zaczyna się kombinowanie.

Dzieciaki najczęściej wyjeżdżają do rodziny lub po prostu zostają w domu. Kolejnym pomysłem może okazać się wysłanie pociechy na obóz lub kolonie. Organizatorzy, którymi są biura podróży co roku przygotowują ciekawe oferty na wyjazdy wakacyjne dla dzieci. Rodzice w Internecie mogą znaleźć oferty zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. Są także obozy, na których jednocześnie przebywają dziewczęta i chłopcy. Wszystko zależy od oferty. W tym artykule, chciałabym się zająć wypoczynkiem dedykowanym tylko dla dziewczynek.

Jedną z bardzo ciekawych propozycji jest obóz dla dziewczyn. To wyjście naprzeciw rodzicom dziewczynek, którzy nie mają pomysłu jak zorganizować wakacje swoim młodym damom. Otóż najlepsi animatorzy we współpracy z organizatorami przygotowują specjalnie dobrane programy, po to aby każda uczestniczka obozów dla dziewczyn czuła się wyjątkowo.

Podczas obozów dla dziewczyn nie ma miejsca na nudę, uczestniczki codziennie biorą udział w przeróżnych ciekawych zajęciach. Między innymi starsze kobietki mają warsztaty malowania lub zdobienia paznokci, a młodsze w tym czasie na przykład spędzają czas na warsztatach rysunku.

Nie bez powodu wyżej wspomniałam o wieku, otóż obozy dla dziewczyn organizowane są zarówno dla tych młodszych z przedziału wiekowego 8-11, jak i dla tych starszych 12-18lat. Zapewniamy, że każda uczestniczka zostanie przydzielona do odpowiednich grup rówieśniczych.

Dziewczynki podczas trwania obozów dla dziewczyn świetnie się ze sobą dogadują. Ogromne znaczenie ma tutaj początkowa integracja całej grupy, na którą nacisk kładą wychowawcy.

Jeśli chodzi o kadrę na obozach dla dziewczyn są to zazwyczaj kobiety, po to aby uczestniczki mogły się czuć swobodnie. Opiekunki dbają o komfort każdej uczestniczki.

Podczas obozów dla dziewczyn nie może oczywiście zabraknąć wspólnych ploteczek oraz pidżama party. Dziewczyny wprost uwielbiają siedzieć i opowiadać o wszystkim. Jest to dla nich wspaniały czas, kiedy mogą się uzewnętrznić. Ale dziewczyny lubią też podchody, zabawy terenowe, gry towarzyskie, wycieczki i wyzwania. Nierzadko na kolonii dla dziewczyn są wspinaczki, kajaki, deski SUP, tor do tubingu, czy jazda konna. Dziewvzyny nie stronią też od sportu – wyzwania grupowe, zajęcia fitness, zawody, olimpiady to wymarzone konkurencje! Jest też siatkówka, a nawet rugby, unihokej, czy minigolf.

Polecamy obóz dla dziewczyn, każdej młodej kobietce. Niezależnie od tego czy to jej pierwszy wyjazd, czy jedzie po raz któryś, odnajdzie się na sto procent. Radzimy się spieszyć z ewentualnymi rezerwacjami, ponieważ obozy dla dziewczyn cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ilość miejsc jest ograniczona.

Życzymy udanych i kreatywnych wakacji podczas obozów dla dziewczyn.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here