Często jest tak, że kobietom wydaje się, że mężczyzn podnieca coś innego niż jest w rzeczywistości. Panowie lubią przyglądać się na kobiety, kiedy te się ubierają i stroją. Malują się, przebierają oni to lubią to rozpala ich wyobraźnie, a przecież to jest najważniejsze. Bardzo istotny jest głos kobiety, jeśli jest zmysłowy i podniecający to mężczyźni wręcz szaleją za takimi dziewczynami. Tak to właśnie wygląda w praktyce, dlatego jeśli chcemy podniecać faceta to trzeba mieć to coś sobie. Mężczyznom podobają się kobiety w kolurach.

Dawniej okulary były uwiązane za coś gorszącego, a dzisiaj? Dzisiaj kobiety, które nie mają problemów ze wzrokiem specjalnie zamawiają okulary żeby lepiej wyglądać. To taki fetysz wielu mężczyzn, dlatego właśnie to na nich bardzo, ale to bardzo działa. Panom podobają się kobiety z kręconymi włosami. Lubią takie włosy i chętnie będą je dotykać. Kolor rudy jest najbardziej płomienny i panowie wiedzą, że takie kobiety to niesamowite kochanki.

Nie ma za wiele kobiet naturalnie rudych, ale wiele z nich, jeśli ma naturę bardziej wyzywającą farbuje swoje włosy. Pończochy to coś, co panowie uwielbiają. Do wyboru są różne kolory pończoch, jakie można do gustu mężczyzny dopasować. Oczywiście, jeśli są pończochy to jeszcze przydają się bardzo wysokie obcasy. Takie połączenie oznacza, że mężczyzna będzie rozgrzany wręcz do czerwoności. Seksowna bielizna? Tak to również jest czymś, co podnieca mężczyzn.

Co jeszcze?

Panowie lubią z daleka przyglądać się swojej dziewczynie czy żonie wtedy, kiedy ona tego nie widzi. Mogą to być zakupy i wtedy można obserwować jej ruchy. To podniecające i panom na pewno będzie się to podobało. Oczywiście panowie lubią dostawać smsy o ciekawej treści. Dzisiaj poza treścią można dołączać do opisów zdjęcia. To na pewno rozpali ich zmysły i będą chcieli dostawać takich wiadomości jeszcze więcej. Na początku związku jest to wszystko, co jest opisane wyżej.

Niestety im dłużej ze sobą jesteśmy tym jest z tym gorzej. W pewnym momencie nie ma już niczego. Ludzie się od siebie odsuwają, bo mają więcej problemów i zapominają, co jest ważne. Niestety, jeśli nie dba się o to żeby mężczyzna był podniecony, a on nie zadba o nią to taki związek prędzej czy później się zakończy.
Warto się postarać i to teraz, kiedy nie jest jeszcze za późno. Jeśli przekroczy się linie zobojętnienia to nic nam już nie pomoże. Nawet stosowanie super bielizny i super gadżetów. Warto byłoby o tym pomyśleć teraz, kiedy jest jeszcze wszystko w porządku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here