Dlaczego konturowanie twarzy cieszy się aż taką popularnością?

Zbyt okrągła twarz? A może za szeroki lub zbyt długi nos? Dzięki odpowiedniemu makijażowi można wymodelować kształt swojej twarzy do perfekcji!

Konturowanie twarzy nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla profesjonalnych makijażystek. Teraz każda z nas może zmienić rysy swojej twarzy poprzez odpowiednio dobrane kosmetyki.

Dzięki odpowiedniemu konturowaniu można sprawić, że twarz będzie wyglądała na bardziej smukłą, można zamaskować je niedoskonałości i podkreślić jej atuty. Wbrew pozorom, to wcale nie takie trudne!

Konturowanie – doskonałe dla każdej kobiety

Konturowanie czy modelowanie twarzy jest dobrym wyborem dla każdej kobiety, która chciałaby poprawić rysy swojej twarzy.

To szybki i bezinwazyjny sposób na udoskonalenie swojego wyglądu – wystarczy tylko wykorzystać odpowiednie kosmetyki, na przykład takie jak zestaw do konturowania twarzy Oriflame zawierający wszystko, co potrzebne do wykonania takiego makijażu.

Zatem konturowanie twarzy to świetny wybór – zarówno na co dzień, jak również na te wyjątkowe okazje, gdy liczy się nieskazitelny wygląd.

Jakich kosmetyków będziemy potrzebować do konturowania twarzy?

Konturowanie twarzy będzie od nas wymagało przynajmniej dwóch kosmetyków – jednego w kolorze ciemniejszym, a drugiego w kolorze jaśniejszym.

Możemy kupić je osobno albo wybrać praktyczne zestawy, na przykład gotowy zestaw do konturowania twarzy Oriflame. Będziemy potrzebować także pędzli do malowania.

Kosmetyki w kolorze ciemniejszym, na przykład bronzer, pozwalają na zdefiniowanie kształtu twarzy – nakładamy go na kości policzkowe, wzdłuż podbródka oraz na skronie. Nałożenie bronzera na boki nosa pozwala na jego optyczne zwężenie.

Z kolei na kości policzkowe nakładamy kosmetyk jaśniejszy – może być to również rozświetlacz, który sprawi, że twarz nabierze świetlistego wyglądu. Rozświetlacz można nałożyć też na środek czoła, brody oraz na grzbiet nosa.

Dopełnieniem makijażu powinien być róż nałożony na policzki – dzięki niemu można nadać twarzy żywy, promienny wygląd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here