Kominek – efektowna ozdoba i ciepło w Twoim domu w zasięgu ręki!

Od dawna w domach rodzinnych gościły kominki lub piece, które służy głównie do celów ogrzewania. W drewnianych domkach często znajdowały się piece kaflowe, dające ciepło oraz możliwość gotowania. Obecnie kominki nie wyszły i na pewno nie wyjdą z mody!

Przez cały czas pojawią się nowe możliwości technologiczne kominków oraz nowoczesne metody ich działania. Współcześnie kominek można zamontować wszędzie – nie musimy mieć komina lub wykonywać specjalnej instalacji. Wystarczy, że udamy się do sklepu kominki firmy Kratki i wybierzemy odpowiedni dla siebie model np. kominek elektryczny lub biokominek.

Kominki mają głównie do spełnienia dwa zadania – ogrzać powietrze i zachwycać swoim urokiem. Oczywiście muszą również być bezpieczne, ekologiczne, funkcjonalne, a także przyjemne w użytkowaniu. Właśnie takie modele kominków można kupić już dziś w firmie produkującej i sprzedającej kominki – Kratki.

Kominki firmy Kratki to gwarancja, że otrzymamy produkt najwyższej jakości. Firma działa na rynku od wielu lat i posiada bogate doświadczenie. Zatrudnia fachowców i specjalistów, którzy poddają kominki i akcesoria licznym badaniom zanim wypuszczą je na rynek. Oferuje produkty stworzone z polskich surowców i dostępne w rozsądnych cenach.

Zalety i korzyści płynące z posiadania kominka

Rozpalony kominek to gwarancja przytulnej i nastrojowej atmosfery. Doskonale sprawdza się podczas zimowych uroczystości – Święta Bożego Narodzenia i Sylwester. Potrafi rozgrzać i skutecznie pozbyć się stresu, działa kojąco na nerwy oraz zmęczenie. Kominek jest doceniany przez osoby romantyczne, które uwielbiają spędzać czas z ukochaną osobą w ciepłym i przytulnym miejscu. Bogaty wybór kominków pozwala na naprawdę efektowne wybranie modeli oraz dopasowanie obudowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się obudowy kominki firmy Kratki kamienne, z płyt lub drewna. Obudowy pozwalają dodatkowo udekorować kominek ramkami ze zdjęciami, świecznikami oraz dodatkowymi ozdobami. Klasyczne kominki posiadają często obudowy z półeczką na potrzebny opał. Innowacyjne kominki elektryczne lub biokominki występują w przeróżnych formach z rozmaitą możliwością ich zabudowania (narożne, wiszące i inne). Wybór odpowiedniego urządzenia zależy tylko i wyłącznie od potrzeb klienta.

Kominki firmy Kratki – rodzaje kominków i asortyment

Firma Kratki działa na rynku od wielu lat i zajmuje się sprzedażą polskich urządzeń grzewczych. W ofercie kominki firmy Kratki znajdziemy między innymi:

  • wkłady kominkowe – powietrzne, gazowe, z płaszczem wodnym
  • urządzenia gazowe – wkłady gazowe, piece gazowe, ogrzewacze gazowe
  • piece – żeliwne, stalowe, kaflowe i gazowe
  • piece na pellet
  • biokominki – narożne, wiszące, wolnostojące i biokominki portalowe
  • różnego rodzaju kratki
  • obudowy do kominków – drewniane, metalowe i wiele innych
  • akcesoria pomocne do montażu kominków
  • szkło kominkowe

Najczęściej klienci wybierają kominki firmy Kratki klasyczne na drewno, które doskonale przedstawiają płomień oraz pozwalają podziwiać i nasłuchiwać odgłosów żarzącego się drewna. Nowoczesne modele kominków klasycznych dokładnie rozprowadzają ciepło po całym domu i pozwalają stworzyć bajkową atmosferę.

Popularne również stały się wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, które za pomocą specjalnej instalacji dostarczają ciepło do wszystkich kaloryferów w domu lub budynku. Za ich pomocą można ogrzać nawet duże pomieszczenia, składające się z kilkunastu pokoi. Działają zgodnie z normami bezpieczeństwa i polecane są osobom prowadzącym regularny tryb życia. Podobnie, jak kominki klasyczne muszą stale być rozpalone, aby produkować ciepło.

Osoby ceniące czystość i wygodę głównie decydują się na biokominki i gazowe. Kominki firmy Kratki gazowe mogą działać za pomocą paliwa LPG lub gazu ziemnego. Nie potrzebują dostępu do tradycyjnego komina i szybko można wykonać ich montaż – system przewodów koncentrycznych. Mają liczne udogodnienia – programowanie temperatury dobowej z kilkudniowym wyprzedzeniem lub regulacja wysokości płomienia. Dodatkowo spełniają normy ochrony środowiska, posiadają certyfikat CE i gwarantują bezpieczeństwo użytkownikom.

Kominki firmy Kratki to również duża możliwość wyboru biokominków. Chętnie kupowane są przez osoby nie lubiące zabawy z opałem oraz sprzątania. Biokominki nie potrzebują instalacji i podłączenia do przewodu kominowego. Sprawdzają się w mieszkaniach, kamienicach i domach. Można je dowolnie wpasować w przestrzeń – wiszące, narożne, wolnostojące. Kominki firmy Kratki – biokominki posiadają znak zgodności TÜV, czyli dowód wysokiej jakości urządzenia. Automatycznie są wyłączane w przypadku awarii lub nieodpowiedniego biopaliwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here