Manicure na ślub – jak wybrać najlepszy salon manicure?

Kiedy zbliża się ważne wydarzenie w Twoim życiu, takie jak np. ślub, przygotowujesz wszystko, dopinając na ostatni guzik. Musi być fryzjer, kosmetyczka, manikiurzystka i wizażystka. W sieci znajdujesz ciekawe upięcia włosów, planujesz całą serię zabiegów upiększających, wszystko po to, aby w ten dzień wyglądać jak milion dolarów. Musisz także zadbać o to, aby znaleźć najlepszych specjalistów odnośnie fryzjerstwa czy makijażu oraz oczywiście stylizacji paznokci. Odpowiednio wczesna rezerwacja terminu pozwoli Ci ze spokojem przygotować się na to wielkie wydarzenie. Warto więc sprawdzić, jaki powinien być ten najlepszy salon.

Fryzjer, kosmetyczka, wizażystka i manikiurzystka

Ślub to wydarzenie, które wymaga odpowiednich przygotować. Już na kilka tygodni przed będziesz poddawana próbnym uczesaniom i makijażowi. O tym jak znaleźć dobry salon fryzjerski napisano już w innym poradniku, do którego oczywiście Cię odsyłam → http://alejasztuki.pl/jak-znalezc-dobrego-fryzjera-oto-najlepszy-poradnik-w-sieci/. Makijażystkę i kosmetyczkę również musisz znaleźć zawczasu, gdyż wiele zabiegów wymaga czasu, a makijaż próbny też trzeba wykonać odpowiednio wcześnie. A co z manicure? W wielu przypadkach zapominamy o nim, bo nie robimy próbnego podejścia. Często stawiamy na klasyczny manicure francuski, tylko w wersji hybrydowej. Ok, o ile wzór może nie wymaga testów, bo każdy dobrze wie, jak się prezentuje na dłoniach, o tyle wybór salonu wymaga odpowiedniego przemyślenia. W końcu nie będziesz wykonywać zabiegu w dniu ślubu, a przynajmniej dzień lub dwa przed. A nie chcesz chyba, by w ferworze przygotowań Twoja stylizacja ucierpiała? Musi więc zostać solidnie i profesjonalnie wykonana.

Poszukiwania salonu

Dlatego tak ważne jest, aby stosunkowo wcześniej znaleźć salon i wykonać w nim przynajmniej dwa razy zabieg manicure. W ten sposób przetestujesz jakość stylizacji i w razie jeśli nie spełni ona Twoich oczekiwań, będziesz miała możliwość zmiany salonu. Dzisiaj praktycznie każda z nas wykonuje manicure hybrydowy na co dzień. To zabieg pozwalający uzyskać piękne dłonie, który utrzymuje się na kilka tygodni. Oczywiście pod warunkiem, że zostanie dobrze wykonany.

Twoim zadaniem jest więc znaleźć salon manicure, np. za pomocą wyszukiwarki https://www.moment.pl/paznokcie/kielce i umówić się na wizytę w dogodnym terminie. Najlepiej jeśli zdecydujesz się na manicure francuski. Będziesz mogła sprawdzić, jaki efekt uzyska dana stylistka oraz jak długo utrzyma się na paznokciach. Nie krępuj się z testowaniem wytrzymałości. Standardowe prace domowe bez problemu pozwolą sprawdzić jakość usługi.

Jeśli będziesz zadowolona z efektów, możesz przy następnej usłudze zarezerwować termin przed weselem. Warto jednak przetestować przynajmniej dwa salony i co najważniejsze upewnić się, że w terminie zabiegu przed ślubem, będzie on wykonywany przez tę samą stylistkę. Wbrew pozorom może to odgrywać kluczowe znaczenie, a przecież szykujesz się na wielkie wydarzenie i każde ryzyko musi zostać zminimalizowane!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here