Zabawne gadżety do kuchni, które umilą Ci codzienne posiłki

Kuchnia wcale nie musi być nudnym i poważnym miejscem. Wprowadzić do niej trochę życia, humoru i koloru można przy pomocy ciekawych, śmiesznych, a jednocześnie praktycznych i użytecznych gadżetów. Istnieje wiele rozwiązań, które pomagają w przygotowywaniu posiłków i jednocześnie umilają czas.

Wszystko kręci się wokół… jajek

Jednym z najciekawszych gadżetów są foremki do jajek. Często zdarza się tak, że dzieci bardzo trudno namówić do jedzenia zdrowego – mleko, jajka i warzywa zazwyczaj są passé. Gadżety do kuchni z 4gift.pl to doskonały sposób, aby podać zdrowe jedzenie w takiej formie, która zainteresuje dziecko i zachęci go do spożycia posiłku. Foremki do jajek przybierają różne kształty. Jedne z nich to uśmiechnięty wizerunek żaby, inne to urocza sowa lub bardzo słodki kotek. Przygotowanie jajek z pomocą foremki zajmuje kilka chwil i wcale nie jest trudne, a wywoła uśmiech na twarzy malucha.

Herbata – relaks o każdej porze

Czy rano czy wieczorem, herbata zawsze wstrzymuje cały dzień i pozwala rozkoszować się chwilą. Czy da się jeszcze bardziej umilić ten moment? Jak najbardziej. Zaparzaczki do herbaty z 4gift.pl mają przeróżne, fantastyczne kształty, które wprawiają w dobry humor wywołując uśmiech na twarzy. Nie ma bowiem nic bardziej uroczego niż wystający z herbaty kotek, słonik lub jednorożec.

A jak już przy herbacie jesteśmy warto wspomnieć o ulubionym kubku. Chyba każdy taki posiada – kubek, z którego wszystko smakuje lepiej. Oprócz kubków z nadrukami, ciekawym gadżetem są kubki 3D, na przykład z wizerunkiem Batmana.

Zdrowo i zabawnie

Również skrzypce do sałatek nie muszą być nudne. Kształt krokodyla, który podczas nabierania sałatki wygląda, jakby ją pożerał lub śmieszna małpka o nienaturalnie dużych łapkach chwytających sałatkę to doskonałe sposoby na umilenie sobie posiłku i wprowadzenie do niego trochę humoru.

Kawa w dobrym nastroju

Chyba każdemu kawa kojarzy się ze słodkościami. To taki moment dnia, kiedy można rozkoszować się nie tylko aromatem kawy, ale również pysznymi łakociami. Fantazyjne pojemniki do ciastek w stylów Iron Mana czy Star Wars to zabawny i oryginalny sposób na przechowywanie ciastek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here