Najciekawsze modele ciągników rolniczych marki Farmtrac wykorzystywane w polskich gospodarstwach

Rolnictwo w Polsce stale się rozwija i unowocześnia. Obecnie nie istnieją gospodarstwa rolne, które nie korzystają z różnych maszyn i urządzeń rolniczych. Dużą zasługą rozwoju rolnictwa w Polsce są dofinansowania i dotacje, z których mogą korzystać rolnicy. Dotacje oferowane przez Unię Europejską umożliwiają rolnikom rozbudowę swoich gospodarstw, zakup dodatkowych terenów pod uprawę, rozwój produkcji oraz zakup nowoczesnych maszyn rolniczych.

Innowacyjne maszyny rolnicze dają gwarancję długoterminowej pracy, są dużo sprawniejsze i od starych modeli i rzadko ulegają awarii. Ponadto nowoczesne modele generują niskie koszty  eksploatacji – użytkowe i utrzymania. Spalają małe ilości paliwa, przy czym pracują wydajniej i sprawniej. Inwestycja w nowoczesny sprzęt rolniczy jest możliwa dla każdego rolnika głównie dzięki dofinansowaniom, dodatkowo szybko się zwraca i daje wiele korzyści.

Dealer Farmtarc – nowoczesne modele ciągników rolniczych

Współcześnie na rynku maszyn rolniczych dostępnych w Polsce bardzo rozpowszechnionymi maszynami są modele ciągników Farmtrac. Kupno maszyn Framtrac jest możliwe bezpośrednio u producenta, jak również w sklepie TwojaZagroda.pl. Farmtrac produkuje i oferuje przez dealerów około 20 różnych modeli ciągników rolniczych. Maszyny tworzone są z wysokiej jakości materiałów, mają doskonałą konstrukcję i wyposażenie na imponującym poziomie. Maszyny tworzone są w specjalny zakładach produkcyjnych i poddawane licznym testom i badaniom, zanim trafią do sprzedaży. Nad produkcją czuwają inżynierowie i  fachowcy mający odpowiednie kwalifikacje i posiadający wieloletnie doświadczenie.

Maszyny Farmtrac kupić można między innymi w sklepie TwojaZagroda.pl. Sklep pracuje na wysokich obrotach i zapewnia fachową obsługę. Klient traktowany jest na najwyższym poziomie, a wszelkie zapytania chętnie są rozpatrywane przez pracowników sklepu. Dodatkowo w asortymencie sklepu znajdziemy części i elementy zamienne do ciągników i urządzeń rolniczych marek – Zetor, Ursus i Farmtrac.

Do najciekawszych modeli ciągników rolniczych dostępny u dealera Farmtrac  zaliczymy:

 • Ciągnik Farmtrac Heritage 6060 DTn – wyposażony  w ekonomiczny 3 cylindrowy silnik AVL, spalający 4l/h nawet podczas współpracy z ładowaczem. Potrafi osiągnąć maksymalną moc ciągnika 60K i mający masę własną około 3t
 • Ciągnik Farmtrac Heritage 6075 DTn – potrafi osiągnąć maksymalną moc silnika 74 KM, wyposażony jest w niezawodną skrzynią biegów 8+2 mechaniczną z podwójnym sprzęgłem
 • Ciągnik Farmtrac 675 DTn IIIA wraz z ładowaczem czołowym Metal-Fach T229
 • Ciągnik Farmtrac 690 DTn IIIB z ładowaczem czołowym Metal-Fach T229
 • Ciągnik Farmtrac 675 DTn King IIIA/IIIB oraz ładowacz czołowy Metal-Fach T229
 • Ciągnik Farmtrac 9120 DTn IIIA/IIIB oraz ładowacz czołowy Metal-Fach T229

Wszystkie maszyny rolnicze Farmtrac spalają małe ilości paliwa, przy jednoczesnym utrzymaniu dużej wydajności.  Mają niezawodną i bezpieczną konstrukcję, która również umożliwia szybki serwis maszyny. Gwarantują niskie koszty utrzymania i pozwalają na wygodną oraz sprawną pracę. Ciągniki Farmtrac obecne są na polskim rynku od wielu lat, a ich jakość doceniana jest przez rolników na rynku europejskim. Ciągniki rolnicze marki Farmtrac mogą się pochwalić posiadaniem innowacyjnych silników Perkins, skrzyniami biegów renomowanej firmy Carraro, a także komfortowymi kabinami i konstrukcją.

Nagrody przyznane dla ciągników rolniczych Farmtrac

Maszyny Farmtrac były docenione na licznych targach oraz konkursach przeprowadzonych w całej Polsce. Ciągniki spełniają wysokie standardy na poziomie europejskim i były wielokrotnie nagradzane. Przykładem mogą być XVI Mazowieckie Dni Rolnictwa podczas, których hitem okazał się ciągnik Farmtrac 675 DTN KING. Ciągnik Farmtrac 675 DTN KING został wybrany, za wiele zalet między innymi:

 • nowoczesny dach z przezroczystym szyberdachem, pozwalający na lepszą obserwację pracy ciągnika
 • możliwość łatwego podłączenia ładowacza czołowego
 • doskonałą amortyzację
 • wyciszoną kabinę, wygodny fotel oraz podświetlane stopnie kabiny
 • wyposażenie w postaci kamery z monitorem umożliwiające śledzenie i obserwacje maszyn współpracujących z ciągnikiem

Marka Farmtrac zdobyła wiele cennych nagród np. Maszyna Rolnicza Roku w Polsce. Brała i stale uczestniczy w targach oraz konkursach promujących zrównoważone rolnictwo – promocja miasta Mrągowo ,, Jestem z Mrągowa”. Targi sprzętu rolniczego Agritechnica 2013, które odbyły się w Hanowerze, również doceniły i sprawiły, że maszyny Farmtrac zostały bardziej rozpoznawalne i doceniane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here