Zdrowa woda

0
1949

Czy wiesz, że jakość wody, którą pijesz na co dzień, jest niezwykle ważna i między innymi od niej zależy  twój  komfort życia i zdrowie?

Brak chemicznego posmaku

Wiele wód butelkowanych dostępnych w różnorodnych sklepach i marketach, pomimo rekomendowanej marki, zdecydowanie mają posmak,  który wskazuje, że są one przetwarzane chemicznymi metodami, co daje charakterystyczny, niepożądany, niekorzystny zapach i smak. Woda filtrowana w urządzeniach dafi jest natomiast pozbawiona jakichkolwiek efektów ubocznych tego typu, a jedyne co odczuwa konsument to krystaliczność napoju i orzeźwienie.

Oszczędność pieniędzy

Woda filtrowana poprzez filtry wodne  marki dafi to także niesamowita oszczędność pieniędzy i ogromna ulga dla portfela. Litr wody kranowej to znikomy koszt wynoszący ułamek grosza, podczas gdy zakup mineralnej wody butelkowanej potrafi wynosić nawet ponad kilka złotych za litr, a ponadto w żadnym stopniu nie przekłada się to na jej jakość. Zdecydowanie lepiej jest udoskonalić jej smak w profesjonalnym filtrze do wody firmy dafi. Zakup dzbanka filtrującego bądź innego urządzenia służącego do filtrowania wody marki dafi jest jednorazowy, a wymiana filtrów jest jedynie okresowa i także nie powinna być bolesna dla naszych portfeli. Reasumując — postaw na niskie koszty i niewyobrażalnie wysoką jakość razem z filtrami do wody dafi.

Powiedz NIE przegotowanej wodzie

Wiele osób żyje w przekonaniu o dobrze wpływającej na organizm wodzie przegotowanej, podczas gdy zawiera ona ogromną ilość zbierającego się kamienia, który po wypiciu osadza się w żołądku i ma bardzo negatywny wpływ na organy, które uczestniczą procesie jej trawienia i wydalania. Oszczędź gaz i prąd. Korzystaj z nich w celu gotowania potraw, a aby przygotować kranówkę do spożycia – po prostu ją przefiltruj. Przegotowanie wody stanowczo nie wpływa pozytywnie na jej jakość.

Lepsza jakość

Zwykła woda butelkowana kupiona w sklepie z całą pewnością jest zdrowsza niż wcześniej wspomniana przegotowana woda, w której osadza się kamień, lecz w dalszym ciągu jej jakość jest marna. Zwykła woda źródlana nie różni się bardzo od wody kranowej, a jej znacznie droższa!  Często również pakowanie i warunki w jakich są przechowywane wody butelkowane pozostawiają wiele do życzenia, w konsekwencji czego jest w niej ogrom szkodliwych substancji, np. niebezpieczny bisfenol A. Pijąc wodę filtrowaną, możesz się nią rozkoszować, zapominając o niekorzystnych dodatkach.

Dostęp w każdym momencie

Dostępność to kolejny ogromny atut korzystania z dzbanków i innych filtrujących urządzeń do wody dafi. Zapomnij o częstych spacerach do sklepu, specjalnie by zakupić wodę butelkowaną i pij zdrową wodę filtrowaną zawsze, gdy masz na to ochotę, wlewając ją bezpośrednio z kranu do dzbanka lub butelki.

Właściwości prozdrowotne

Woda filtrowana nie dość, że nie wpływa w żadnym stopniu negatywnie na organizm, to wręcz przeciwnie – poprawia jego kondycję, uzupełnia minerały, nawadnia i działa oczyszczająco.

Duży wybór

Dafi nie ogranicza konsumentów do używania jednego rodzaju urządzenia filtrującego wodę, wprowadzając do swojej oferty szeroką gamę sprzętów, wyróżniając się między innymi:

Filtry przepływowe:

 • Filtr polipropylenowy — mechaniczny filtr, który bardzo dokładnie usuwa z wody piasek, tłuszcze, zawiesiny i inne szkodliwe substancje, które mogą występować w rurach.
 • Filtr z żywicą jonowymienną — minimalizuje efekt twardej wody poprzez likwidowanie jonów magnezu i wapnia, które powodują szybkie niszczenia sprzętów kuchennych.
 • Filtr z węglem aktywnym — usuwa z wody chlor i wydobywa z niej jak najprzyjemniejszy smak i woń, doskonale współpracuje po wcześniejszym przefiltrowaniu w filtrze polipropylenowym.
 • Filtr azotanowy — oczyszcza z azotanów, które są szczególnie szkodliwe dla najmłodszych — niemowląt i dzieci, będąc przyczyną bólów brzucha i biegunek. Polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych.
 • Blok węglowy — filtr z węglem aktywnym, skutecznie usuwa chlor i jego związki,a jednocześnie oczyszcza wodę mechanicznie.

Dzbanki filtrujące

 • Crystal 2L – Funkcjonalne urządzenie filtrujące firmy dafi służący do natychmiastowego podawania napojów po kilkusekundowym przefiltrowaniu. Dzięki szklanej konstrukcji wygląda jeszcze bardziej elegancko, tym samym nie tracąc przy funkcjonalności.
 • Atria 2,4L – Dzbanek o dużej pojemności i lekkości dzięki zastosowaniu plastiku. Sprawdza się doskonale zarówno w ciepłych, jak i zimnych napojach.
 • Atri 2,4L – Doskonale sprawdzi się u osób, którzy piją wodę w zwykłej postaci.
 • Astra 3L – Świetny dla tych, którzy często oddają się gotowaniu i są wręcz pasjonatami tej dziedziny, ponadto jego wygląd jest bardzo atrakcyjny dla oka.
 • Mila 3L – Inteligentny dzbanek dafi wyposażone w ekran LED przypominający o potrzebie wymiany filtra, idealny dla osób, które lubią zapominać o tego typu kwestiach.
 • Luna 3,3L – Kolejny sprzęt, który będzie bardzo dobrze służył fanatykom gotowania, dzięki swojej pojemności i ergonomiczności.
 • Aldo 3,7L – Łatwy i przyjemny w użytku, sprawdzi się równie świetnie w kuchni, jak i do serwowania wody gościom.
 • Omega 4L – Zapomnij o częstym uzupełnianiu wody razem z dzbankiem Omega o bardzo dużej pojemności wynoszącej aż 4 litry!
 • Sintra 4L – Przygotuj posiłek dla wielu osób za jednym zamachem nie pozbywając się wygody razem z Sintrą o pojemności 4 litrów.

Butelki filtrujące — niezwykle przydatne dla tych, którzy chcą mieć dostęp do zdrowej, oczyszczonej wody w każdym miejscu.

Filtry do wody

 • Standard — wydłuż życie swojego czajnika, chroniąc go przed kamieniem i spraw by gotowana woda była pozbawiona szkodliwych substancji.
 • AGD+ – zapomnij o kamieniu w twoich urządzeniach AGD i chroń je przed szybkim zużyciem.
 • MG+ – pij czystą i bogatą w magnez wodę, używając starannie wykonanego filtru MG+.
 • PH+ – razem z tym filtrem woda, którą pijesz, będzie oczyszczona ze szkodliwego chloru, a jej poziom Ph wzrośnie do poziomu idealnego dla organizmu człowieka. Woda alkaliczna ma wiele zalet, a dzięki dafi będziesz mógł z niej korzystać każdego dnia, nie wydając na nią majątku.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here