Zima - najlepszy czas na wykonanie depilacji laserowej!

Zima to czas, w którym warto pomyśleć nie tylko o feriach, lecz także o wakacjach. Chodzi tu jednak nie tylko o przeglądanie ofert biur podróży, ale przeprowadzenie zabiegów, których z różnych przyczyn nie należy wykonywać latem. Do tych zabiegów zalicza się m.in. depilacja laserowa. Dlaczego zima to najlepszy czas na laserowe usuwanie owłosienia? I jakie urządzenia do depilacji laserowej mają dziś najlepsze opinie? Wraz ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki przedstawiamy najskuteczniejsze lasery do usuwania owłosienia!

Trwałe usuwanie owłosienia – dlaczego zimą?

Nie tylko depilacja laserowa, lecz także wszelkie inne zabiegi przeprowadzane przy użyciu urządzeń laserowych powinny być wykonywane w okresie jesienno-zimowym. Dlaczego? Głównym powodem są odpowiednie warunki atmosferyczne, a dokładnie znacznie mniejsze nasilenie promieniowania słonecznego. Mówiąc wprost: skóra poddawana działaniu lasera ,,nie lubi” słońca, które może na jej powierzchni wywołać groźne oparzenia. Specjaliści zalecają unikanie słońca zarówno na około 4 tygodnie przed, jak i 4 tygodnie po wykonanym zabiegu epilacji laserowej. Biorąc pod uwagę, że dla uzyskania satysfakcjonujących efektów należy wykonać kilka takich zabiegów w regularnych odstępach czasu, mogą one zająć niekiedy całą wiosnę lub lato. Dlatego zdecydowanie lepiej poświęcić czas na depilację laserową zimą, gdy nie mamy zbyt wielu okazji do opalania.

Najlepszy laser do depilacji? Znaleźliśmy aż trzy dobre propozycje

Klinika Miracki w Warszawie to miejsce, w którym bardzo dużą uwagę poświęca się epilacji laserowej, dlatego nie może w nim zabraknąć najnowocześniejszych i najskuteczniejszych laserów do usuwania owłosienia. Podczas wizyty w klinice znaleźliśmy aż trzy doskonałe urządzenia, na które warto zwrócić uwagę, decydując się na depilację laserową. Postanowiliśmy pokrótce je Wam przedstawić.

Laser Vectus firmy Palomar – to laser, który sprawdzi się doskonale przy usuwaniu owłosienia wczesną jesienią, gdy na naszej skórze znajdują się jeszcze ,,resztki” letniej opalenizny. To dzięki zastosowanej w nim unikalnej technologii Skintel, która posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Dzięki niej laser jest w stanie dopasować jak najbardziej optymalne parametry zabiegu. Dla pacjenta oznacza to przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo zabiegu, minimalizację ryzyka poparzenia skóry, a także wysoki komfort podczas terapii.

Laser Motus AX firmy Deka – to urządzenie stworzone z myślą o pacjentach, którzy oczekują nie tylko skutecznego i bezpiecznego, lecz także bezbolesnego zabiegu depilacji. Dzięki specjalnej, chłodzonej do 15 stopni Celsjusza, szafirowej płytce, w którą został wyposażony laser Motus, pacjent unika wszelkich nieprzyjemnych dolegliwości podczas wykonywania zabiegu. Laser posiada też unikalne parametry, które pozwalają na wykonanie skutecznego zabiegu również na jasnych i cienkich włosach, czego nie są w stanie zagwarantować wszystkie systemy laserowe.

Thunder MT – czym charakteryzuje się to urządzenie? Stanowi swoiste połączenie zalet wspomnianych laserów Vectus i Motus. Według specjalistów z Kliniki Miracki to najmocniejszy, najszybszy i najskuteczniejszy laser, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo podczas zabiegu i minimalizację wszelkich odczuć bólowych. W laserze został zastosowany specjalny system chłodzenia zimnym powietrzem Zimmer, który sprawia, że przed zabiegiem nie jest konieczne zastosowanie specjalnego znieczulenia. Na uwagę zasługuje też wyjątkowo krótka procedura zabiegowa, np. usuwanie owłosienia na powierzchni męskich pleców laserem Thunder MT zajmie zaledwie 15 min.

Więcej informacji na temat dostępnych w Klinice Miracki laserów do depilacji znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here